0 535 589 35 85

Hakkımızda

siteal.net bir Kariha İnternet girişimidir. Kariha İnternet; yazılım, alan adı, yer sağlama, sunucu kiralama, tasarım ve hazır site gibi internet çözümleri üretmektedir. 2003 Mart’ta başladığımız hizmetlerimize 2008/11 tarihinden itibaren Kariha ismi ile devam etmekteyiz. Hosting, Alan Adı, Bayi Hizmetleri, Sunucu, Yazılım ve Danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Web konusunda sorunuz varsa iletişim sayfamızdan bize iletebilirsiniz. En kısa zamanda cevaplamak için buradayız.

Görevimiz

Müşterilerimize, etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetlerimizi en ekonomik şekilde sunmakttır. Web ihtiyaçlarını tek bir merkez üzerinden yönetmelerini sağlayarak farklı panel ve farklı firmalardan sorun yaşamalarını engellemektir. Görevimiz Hosting, Alan adı, Sunucu ve Sunucu Yönetimi hizmetlerinin yanı sıra Web Yazılım ve Tasarım hizmetlerini aynı havuzda toplayarak müşterilerimizin güvenebileceği bir firmalarının olmasını sağlıyoruz. Henüz müşterimiz olmayan kişi ve kurumlar için ücretsiz araştırma ve fiyat belirleme çalışması da yapmaktayız.

Hedefimiz

Müşterilerimizin veya müşterilerimizin çevresinin bir web hizmetine ihtiyacı olduğunda akla ilk gelen ve tavsiye edilen firma olmaktan başka hedefimiz yoktur. Aktif müşteri ve hizmet sayımızın yüksek olması memnun müşteri sayımızla kıyaslandığında önemi yoktur. Kariha İnternet Hizmetleri – Güven Göç Vergi Dairesi Seyhan Vergi Numarası 3960368597 Yer Sağlayıcı Faaliyet No 1477